hymer camper

Jedni uważają, że są świetnymi kierowcami. Inni, że na ich widok lepiej uciekać. Mowa oczywiście o kobietach za kółkiem. Czy panie są równie dobrymi kierowcami jak panowie? Zdania na ten temat są bardzo podzielone, a ostatecznej odpowiedzi pewnie nigdy nie poznamy.

Jedno jest za to pewne. Kobiety siadają za kierownicą coraz chętniej, a zjawisko to zauważają również producenci samochodów i redaktorzy magazynów motoryzacyjnych. Nic dziwnego, że o wybór najlepszego auta poproszono również kobiety. Jakie auto panie wyjątkowo często wskazywały? Kobiecym autem numer jeden okazał się BMW X3.

To wynik, który może zaskoczyć wielu panów. W końcu marka BMW nie kojarzyła się do tej pory z damskimi autami, a żaden z jej produktów nie był skierowany ściśle do piękniejszej części kierowców. Jakie więc cechy okazują się szczególnie atrakcyjne z damskiego punktu widzenia w BMW X3? Przede wszystkim wygoda. Komfort jazdy jest w tym wypadku wyjątkowo duży.

Zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą liczyć na duża ilość przestrzeni. Poza tym, auto dobrze się prowadzi. BMW X3 to również samochód, który nie należy do najtańszych, a co za tym idzie, zasiadając za kierownicą podkreślamy nasz status społeczny – co dla wielu osób będzie dużą zaletą. Poza tym, BMW X3 charakteryzuje się dobrym przyspieszeniem, choć nie dotyczy to niskich prędkości.

Jest też łatwiejszy w prowadzeniu niż poprzednie modele tej serii, np. BMW X1. Jeśli więc zraziliśmy się do poprzednika, teraz warto dać suvom BMW drugą szansę.