bramy szybkobieżne gniezno ogrodzenia

Maybach to słynna marka sportowych i luksusowych aut. Produkowana jest przez firmę Maybach Manufaktur należącą do niemieckiego koncernu Daimler AG.

Wyjątkowość Maybacha nie zależy wcale od ceny pojazdów, które wychodzą z taśmy produkcyjnej. Jakość wykonania aut wywodzących się z tej firmy jest zauważana przez konsumentów z całego świata.

Firma została założona w 1906 roku przez Wilhelma Maybacha i jego syna Karla. Początkowo firma specjalizowała się w tworzeniu silników lotniczych o dużej mocy.

Pierwsze luksusowe auto zostało wyprodukowane dopiero w 1919 roku, a był to model W3, który wyposażony został w imponujący wówczas 6-cylindrowy silnik o pojemności 5,7 litra. Do najbardziej znanych modeli Maybacha należą te wyprodukowane już w XXI wieku.

Od 1940 roku nie były bowiem tworzone żadne samochody sygnowane marką Maybach. W 2002 roku premierę miał model 57, a także 62.

Są to luksusowe limuzyny, które do teraz budzą podziw i respekt, a także wskazują bezpośrednio na status materialny nabywcy.