www.konfraternia.com.pl oleje przemysłowe

Ile razy znalazłeś się w nie miłej sytuacji wymuszenia pierwszeństwa, bo nie zauważyłeś znaku? Pewnie nie raz zarejestrował cie fotoradar lub otrzymałeś mandat za przekroczenie prędkości. Tak znaki ostrzegawcze stanowią nie mały problem dla kierowców, dlatego też technolodzy postarali się o zapewnienie jeszcze większego komfortu jazdy bez konieczności kontroli znaków drogowych.

Oczywiście jest to kolejny innowacyjny program, który wymagał kilku letniej pracy specjalistów, czego efektem jest system wykrywania znaków drogowych. Jego mechanizm jest niezwykle prosty, opiera się na przetwarzaniu obrazu z kamery, która za pomocą specjalnego oprogramowania jest wstanie odczytać ograniczenia prędkości na drodze.

www.e-bullterrier.pl

Automatyczne zasygnalizowanie kierowcy o danym nakazie, pozwala na szybką reakcje i ściągniecie nogi z gazu. Warto zauważyć, że małymi krokami na rynku pojawiają się systemy, które są wstanie odczytać wszystkie obowiązujące znaki.

Nie trudno zagapić się, czy porostu nie zauważyć ograniczenia, a dzięki nowej technologii jesteśmy w stanie uniknąć mandatu, ale przede wszystkim stworzenia niebezpiecznych sytuacji na drodze.